Верифікований профіль
14
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 10 000 грн/міс
    313 грн/м²

    Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 8-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ Театральна
    офісне приміщення
    32 м²
    1894 рік побудови
    3 дні тому
    Шевченківський, Пушкінська 8б, нежитловий фонд, цокольний поверх, 32м, склопакети, кондиціонер, потрібен ремонт, вхід через парадне з двору, сан/вузол сумісний, бойлер, душова кабіна, опалення централізоване, кахель, бр/дв, комісія відсутня, 10000 грн. за приміщення
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.